Kategoriler
MARKALAR
Ürün Filtreleme
Renk
Ürün Özellikleri
Renk
Fiyat Aralığı
Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 49 Ürün

Erkek Bileklik

Takı merakı ilk insandan beri süregelen değerli ve insan yaşamında önemli bir aksesuar. Erkek bileklik takısını son yıllarda daha fazla kullanır oldu. Bileğini süsleyen birbirinden değerli takılar ile her erkek kendi tarzına uygun bir aksesuarı tercih etmekte ve kullanmakta. Kadınlara nazaran daha sade takıları tercih etmekte.  Birazda gücü yansıtan takılar tercih edilmesinde önem kazanıyor. Genç kuşakların son yıllarda takı merakının daha fazla arttığını gözlemliyorum.  Metrobüste, trende, toplantılarda artık bileklere dikkat eder oldum. Daha çok klasik bileklikler, sade bileklikler pahada ağır olmayan ve doğala en yakın bileklikler kolları süslüyor. Metal, deri, kauçuk, örme ipli bileklikler adeta bilekliklerde görsel birer harikalar yaratıyor.

Erkek bileklik Modelleri

Metalli, kaçuklu, taşlı, derili,kuru kafa, gemici aksesuarları, otantik takılar, doğa tutkunları için Erkek bileklik modeli markalarıtasarlanmış birbirinden güzel takılar, altın, gümüş, bronz gibi değerli madenlerden yapılan bileklikler, saatleri süsleyen taşlı ve deri bilekler ile tasarlanmış ve üretilmiş binlerce bileklik erkeklerin bileğini süslemekte. Dini takılar, metalik takılar, taşlardan yapılan takılar genç erkekler için tercih sebebi olsa da deri bileklik modelleri klasik olarak tercih edilen ürünler arasındadır. Farklı renklerde, boyutları yine farklı ürünler için sanal mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

Erkek Bileklik Markası

Deritel deri ve aksesuar ürünleri gurubunda üretim yapan ve bu ürünleri sanal mağazasında satan Türk erkek bileklik markası olarak ticari yaşamda yerini aldı. Deri bileklikler gerçek deriden ve doğala en yakın ürünlerden üretildiği gibi bu bilekliklerde kullanılan aksesuarlarda A kalitelidir. El emeği göz nuru ile Türkiye’de üretilen bileklikleri güvenle sipariş verebilirsiniz. Moda bileklik ve takı dünyasında daima yeni fikirlere açıktır. Deritel bileğinizi süsleyecek farklı modellerde bileklikler için önerilerinize daima açık. Derinin asaleti her zaman sizin tarzınıza en iyi seçenek olacağı kanısındayız.

Takı,yüzük,kolye modelleri deri Türk markası Deritel ile üretilmekte ve  www.deritel.com alışveriş sanal marketinde satışı yapılmkatadır. Gümüş bileklik,deri bileklik,iskelet bileklik çeşitleri ile. Mağazamız ssl ile koruma altındadır. Süpriz kampanyalar için ürünleri inceleyebilir ve güvenle sipariş verebilirsiniz.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.