Tasarım Mühendisi Huawei P30 ile ilgi görüyor
Huawei P serisi ile teknoloji ve tasarımım 219 yılının en üst seviyesine çıkardığı görülüyor. Yeni Huawei P30 modeli teknolojinin zarafetle en yüksek uyumda olduğu modeller arasında yer alıyor
Katlanabilir akıllı telefon satış raflarında
Katlanabilir akıllı telefon yarışında bir adım öne çıkan firma Samsung oldu. Teknoloji devi Samsung, katlanabilir akıllı telefon modelini satışa sundu.
’’Facebook’un ‘geçmişi sil’ özelliği hiçbir şey silmiyor’’
Facebook tarafından platform kullanıcılarına tanıdığı verilerini kontrol etme hakkı ‘geçmişi sil’ özelliğinin aslında geçmişi silmediği iddia edildi.
2 Türk öğrenci su projesiyle dereceye girdi
İsveç’te düzenlenen proje kapsamında yapılan derecelendirmelere göre Türk öğrenciler ’’Gençler Su Ödülü’’ yarışmasında dereceye girerek ülkemize sevindirici bir haber sundular.
Yerli elektrikli traktörün saha testleri yapılıyor
Türkiye’nin yerli ve milli ilk elektrikli traktörü hakkında yeni sevindirici haberler gelmeye devam ediyor. Elektrikli traktörün Saha testleri Tekirdağ’da devam ediyor.. Türkiye’de ilk olmak gibi ayrıcalığı olan traktörün
Yılın En Trend Telefonu Huawei P30 Pro ile tanışın
Huawei P30 serisinin gördüğü ilgi sonrasında teknolojik olara yılın komple modellerinden biri olan Huawei P30 Pro modeli dünya genelinde büyük ilgi görüyor.
ZTE Axon 10 Pro ile yenilik arayanlara
ZTE sunduğu tüm diğer modellerde olduğu gibi yeni ZTE Axon 10 Pro modeli içinde tasarım ve teknolojiyi en verimli şekilde kullandığı görülüyor
Motorola One Vision Özellikkeri ile yarıa katıldı
Motorola dünya genelinde arttırdığı rekabetçi potansiyelinin en son tasarımlarından olan Motorola One Vision modeli ile uygun fiyat ve performansı bir araya getirdiği görülüyor.
Huawei Mate 20 X 5G ile Son Teknoloji Trendi
Huawei 5G teknolojisi kullanarak geliştirdiği en son modeli olan Huawei Mate 20 X 5G modeli sahip olduğu 5g teknolojisi, donanım ve üstün özellikleri ile dikkat çekiyor.
Oppo A9x Özellikleri ve modeli
Oppo cep telefonu piyasasına geç girmesine rağmen çıkardığı modellerle kendisi sürekli ispatlıyor. Yeni Oppo A9x modeli ile yılın fiyat performans anlamında en iyileri arasında gösteriliyor.
En Komple Telefon Xiaomi Mi CC9 Özellikleri
Xiaomi tarafından 2019 yılının en komple modellerinden olarak gösterilen Xiaomi Mi CC9 modeli teknolojiyi, tasarımı ve verimliliği ön plana alan bir anlayış ile üretiliyor
Fiyatı İle Dikkat Çeken LG W30 ÖZellikleri
LG tarafından piyasaya sürülen LG W30 modeli fiyat performans anlamında en iyiler arasında gösteriliyor Çentikli, Kapasitif ekran dokunmatiği, IPS LCD ekran teknolojisi
Müzekart nasıl alınır? Müzekart fiyatları neler?
Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı müze ve ören yerlerini gezmek için Müzekart uygulamasını kullanabilirsiniz. Peki, Müzekart nasıl alınır? Müzekart’ı kimler ve nereden alabilir, fiyatları nelerdir?
Honor 9X Özellikleri Hakkında bir gezinti
Honor tarafından piyasaya sürülen Honor 9X modeli sahip olduğu teknoloji, yenilikçi tasarım ve uygun fiyatı ile sektörde bu senenin en popüler modelleri arasında yer alıyor.
e-Nabız Yapay zeka temelli beslenme uygulamasına yer verecek
Kullanıcılar randevu, tahlil, sağlık bilgileri ve sağlık önerileri gibi bilgilere erişebilecekler. Ayrıca bu gibi bilgiler cep telefonlarına gönderilecek.
E-Bülten