Deritel iPhone SE telefonunuza harika bir koruma sunuyor
Deritel son zamanların en trend ürünleri arasında yer almaktadır. Hem sade hem de zarif yapısı sayesinde sizlere mükemmel bir kullanım kolaylığı sunacaktır.
Akıllı Telefon kılıfları Deritel ile yeniden tasarlandı
Akıllı telefon kılıfları son zamanların en trend ürün seçenekleri arasında yer almakta ve herkes tarafından çok sık tercih edilmektedir. www.deritel.com farkı ile hayat buluyor
Asırlık halı desenleri dijital ortamda yaşayacak
Hereke Halı ve İpekli Dokuma Fabrikasında hünerli ellerde dokunan 1843 yıllarından kalma 500’ü Hereke halısı başta olmak üzere 700 desen, tasnif edilip amacıyla dijital ortama aktarıldı
Cüzdanlı Telefon Kılıfı Kullanmanın Kolaylığı
Akıllı cep telefonları dünya ile iletişimi sağlıyor ki başına bir şey gelecek diye de endişeleniyoruz. darbelere karşı korumak için telefon kılıfı kullanmak iyi bir çözümdür. Bu kılıfın cüzdanlı olması ayrıca kullanım kolaylığı da sağlar.
Kemik boyunu uzatan buluşuyla adını duyurdu
Tıp alanında bir başarı Hacettepe Üniversitesi Ögretim Üyesi Doç. Dr. Gazi Huri’den geldi. Yeni icadı ile Kemik boyunu günde 1 milimetre uzatan buluşu uluslar ararası patent alıp adını tıp literatürüne girdi.
iPhone SE Telefon için Gerçek Deri Cüzdan Kılıflar
Deritel deri aksesuar alanında en çok ilgi duyulan markalar arasında yer almıştır. Bu durumun en büyük özelliği hem birçok fonksiyonel özelliği hem de çok orijinal bir görünüme sahip olmasıdır
Hastane randevu Mobilde en çok tıklanan oldu
2018’in 9 ayında en çok aranan kısa numara, 182 numarası oldu. Bu numara hastane randevu numarası olarak kullanılmakta ve çokça rağbet görmekte.
Telefon Kılıfı Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?
Telefon kılıfı satın alacaksanız ve telefon kılıfı seçerken nelere dikkat etmeli diye merak ediyorsanız; sizlerle telefon kılıfı seçimi için öneriler paylaşacağız.
Cep Telefonunuzu Herakles Taşısın siz güvende olun
Hayatımızın ayrılmaz aksesuarı haline gelen cep telefonlarının korunması, suya ve darbelere karşı korunaklı hale gelmesi için artık cep telefonu kılıfı denen bir ürüne de ihtiyaç duyuluyor.
Cep Telefonlarına Asalet Geldi Hemde Deri
Yaşadığımız zamanları bilgisayar çağı, internet çağı, teknoloji veya yapay zeka çağı gibi isimlerle adlandırabilirsiniz ama en iyi tanımlamalardan biri şüphesiz ki cep telefonları çağı olacaktır.
Deri Telefon Kılıfı Avantajları Nelerdir?
Deri telefon kılıfları, kullanıcılarına sağladığı pek çok avantaj ile son dönemlerde en çok tercih edilen telefon kılıfı modellerinden birisi haline gelmiştir. deritel bu avantajları sunar...
Hem Cüzdan Hem Telefon Kılıfı Hem de Asil
şimdi hem cüzdan cüzdan hem telefon kılıfı şeklinde tasarlanan cep telefon kılıfları da var. Kartlar ve nakit para birlikte cep telefonları da aynı yerde muhafaza edilebiliyor.
Sınırsız internet dönemi başladı
Sınırsız internet dönemi başladı BTK tarafından hız artırımına gidilmişti. Bu günden itibaren bugün itibarıyla tamamen ortadan kaldırılacak.
Deritel Destan Serisi Cüzdan Kılıflar ile tam koruma
Artık böyle tasarlanmış cep telefonu cüzdanları içinde hem banka kartları hem para taşınabiliyor. Bu cüzdanı yanınıza aldığınızda hayatınızdaki en önemli unsurlar da sizinle beraber gelmiş oluyor.
Cep Telefonları Kılıflarıyla da Şıklaştı faklılaştı
Cep telefonları için kılıflı cüzdanlar çıktığından beri yanımızda her zaman bulunan malzemelerin taşınması çok kolaylaştı. Böylece cep telefonu, para ve banka kartı gibi hayati önem taşıyan materyal tek bir yerde saklanabiliyor.
E-Bülten