Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 11 Ürün

iphone 6 deri kılıf cüzdan çeşitleriiPhone 6 / iPhone 6S

İphone 6/6S Deritel deri kılıf markası olarak sizlere iPhone 6/6S deri kılıfları tanıtacağız. iPhone 6/6s serisi ile Apple mobil teknolojide dünya liderliğini pekiştirdi. Akıllı telefon sektöründe önemli başarılara imza atan firma iphone 6/6s ile yine mobil cihaz kullanıcılarının beğenisini kazandı. İOS işletim sistemi kullanarak kullanıcılarına birçok uygulama sunan ürünleri ile tercih edildi ve bu tercihler ile milyonlarca kişi bu cihazı kullandı. 4.7 ekran boyutu, birçok özelliği ile ciddi bir bütçe ödeyerek sahip olduğunuz cep telefonları korumak için birçok seçenek bulunmakta. Deritel olarak sizlere en iyi seçenekleri sunmak istiyoruz.

iPhone 6 deri kılıf özellikleri

iPhone 6/6s deri kılıfları marka olan akılı telefonunuzu korumak için iyi bir seçenek. El emeği ile Türkiye’de üretilen deri kılıf, deri cüzdan kılıf, kapaklı kılıf ile mobil cihazınızı harika bir şekilde iphone 6 kılıf cüzdan modellerikoruma imkanına sahip olacaksınız. Deritel telefon kılıfı markası olarak A kalite deri iphone 6 kılıfları ürettik ve sanal mağazamızda satışa sunduk. Doğal deri olması nedeni ile teniniz ile temas etmenizde adeta canlanır. Deri ürünleri kullananları gerçek deriye dokundukça canlandığını bilirler. Gün boyu ellerinizle temas ettiğiniz kılıfınızın sağlığınıza zarar vermeyecek ürünlerden yapıldığına emin olmanız gerekiyor. Binlerce ithal ürün içinde çok faklı fiyatlarda çok cazip seçenekte kılıf bulunmakta.  Deritel olarak biz sizlere iphone 6 deri kılıf sunarak sağlığınızı için en iyi seçeneği sunuyoruz. Kullananların memnun Deritel deri iphone kılıflarını sizlerin de beğeneceğinize eminiz.

iPhone 6 Aksesuarları

Deritel deri ve aksesuar ürünleri içinde iphone 6 deri kılıf, iphone 6s deri kılıf, iphone 6 cüzdan kılıf, iphone 6s cüzdan kılıf, iphone 6 ekran koruyucu, iphone 6s ekran koruyucu, iphone 6 çerçeve kılıf, iphone 6 taşlı kılıf. İphone 6s taşlı kılıf ürünleri ile faklı seçeneklerde aksesuarları www.deritel.com sanal mağazasında izleyebilir ve ürünler hakkında detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz. İyi bir alışveriş için sanal mağazamızda size tüm güvenlik seçeneklerini sunduk. Nakit ve kredi kartı ile siparişlerinizi verebilirsiniz. Deritel iphone 6 kılıfı bir kere alırsınız. Uzun süre kullanır ve hediye olarak yakınlarınıza alabilrsiniz.

E-Bülten