Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 27 Ürün

iPhone 8

Apple Dünya çapında teknoloji markası olarak sektör öncülüğünü devam ettirmektedir. Mobil telefon sektörüne geçtikten sonra satış ve karlılıkta başarısını sürdürmeye devam ediyor. 4.7 retine HD ekran özelliği ile klasik serisini devam ettirmiş görünüyor. 12 MP kamera çözünürlüğü ile harika resim ve videolar çekebilirsiniz. Daha bir çok özelliği ile beğeni toplayan ürünler ile Apple telefon aksesuarı için Dünyada tercih edilen en kaliteli ürün gerçek deriden üretilen ürünlerdir. Deritel markası olarak bizler sizlere gerçek deriden üretilen aksesuarları sunuyoruz. Telefonunuzu her ortamda şık gösterecek deritel ürünleri el yapımı ve A kalite özelliğindedir. Kendi tarzınızı en iyi yansıtacak deri kılıfları beğeneceğinizi umuyoruz.

iPhone 8 deri kılıf özellikleri

iPhone 8 deri kılıfları ve telefon cüzdanı kalite, sağlık ve çok kullanıma imkan veren ürünlerdir. Binlerce bira ödeyerek sahip olduğunuz telefonunuzu korumak için size harika ürünler sunuyoruz. Apple iPhone 8 aksesuar markası olan deritel, akılı telefonunuzu korumak için farklı aksesuarları El emeği ile Türkiye’de üretti. A kalite üretilen deri kılıf, deri cüzdan kılıf, kapaklı kılıf ile mobil cihazınızı tam koruma altına alabilirsiniz. Artık gün boyu telefonunuza daha fazla teninizle dokunduğunuz için kılıfın sağlıklı ve kaliteli olması bizim tavsiyemiz. Binlerce ithal ürünün kalitesini bilmediğiniz kılıfları satın almamanızı tavsiye ediyoruz. Deri kılıfa gün boyu yoğun olarak dokunsanız bile deri yüzey canlanır ve sağlığınız korunmuş olur.

iPhone 8 Aksesuarları

Deritel deri telefon aksesuar markası ürüleri iphone 8 deri kılıf, iphone 8 cüzdan kılıf, iphone 8 ekran koruyucu, iphone 8 çerçeve kılıf, iphone 8 taşlı kılıf. İphone 8 kartlıklı kılıf incelemek için mağazamızı ziyaret edbilirsiniz. Apple iPhone 8 aksesuarları www.deritel.com e mağazamızda güvenle sipariş verebilirsiniz. Mazamız tüm güvenlik altyapısını siteminde kurmuştur. Her siparişiniz sizlere en kısa sürede kargoya verilmektedir. Ödemeleriniz için ise banka kartlarınız ile ödeme yapabileceğiniz gibi ve nakit ödeme seçenekleri kullanarak ta siparişinizi tamlayabilirsiniz. Ayrıca sevdiklerinize hediye alıp sevindirmek istiyorsanız size kaliteli iphone 8 deri kılıfları seçeneği sunuyoruz. Özel günlerde sevdiklerinizi sevindirin.

E-Bülten