Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 6 Ürün

İphone 6 Plus – iPhhone 6S Plus

İphone Plus 6/6S Plud Deritel deri akseusar markası olarak iPhone 6 plus /6S plus deri kılıfları sanal marketimizde satışa sunduk.Bilindiği gibi Apple orta boy ekranlar ile telefon modellerini üretti. 4.0 inç ekran boyutu ile ürettiği ilk cihazından sonra 5.5 inç ekran boyutu ile ürettiği ekran boyutlu akıllı telefonu iPhone 6 Plus ve iPhone 6S Plus oldu. Bu iki modeli de Dünya genelinde önemli satış rakamlarına ulaştı. Tabi cihaz kullanıcıları önemli bir tutarı ödeyerek sahip oldukları Apple ürünleri korumak için kılıf, cüzdan gibi aksesuarlar almak zorunda kaldılar. Yaşamımızda daha fazla süre kullandığımız akıllı telefonlar adeta bağımlılık boyutuna ulaştı. Birbirinden bağımsız birçok kişi bilinçli telefon kullanımını tüm kullanıcılara önemle hatırlatıyorlar.

iPhone 6 Plus deri kılıf özellikleri

iPhone 6 plus /6s plus deri kılıfları Türk markası olan akılı mobil telefonunuzu korumak için iyi bir seçenek. Elle Türkiye’de üretilen ve farklı ülkelerde kullanılan Türk deri telefon kılıfı ürünleri uluslar arası standartlarda üretilmekte beğeni ile kullanılmaktadır. Tekstil sektörü içinde bulunan deri sektörü kaliteli ürünler üretmektedir. Deritel deri kılıfları da A kalitede telefon kılıfıdır. Gün içinde çokça dokunulan kılıfların kaliteli olması sağlığınız açısından çok önemlidir. İthal ürünler içinde kalite açısından sorun olan çok model ve ürün bulunmaktadır. Sağlığınıza zarar verme ihtimali olan bu tür kılıfları bilmeniz ve seçmeniz bir çok zorluk barındırıyor. Deritel olarak sizler A kalite gerçek deri telefon kılıfları sunuyoruz. Kalitesini de biliyoruz, sağlığınıza uygun olduğunu da biliyoruz. Deri cüzdan kılıfla gün boyu dokunmanızda sağlık açısından bir sorun yoktur.

iPhone 6 Plus Aksesuarları

Deritel deri ve telefon aksesuar ürünleri içinde iphone 6 Plus deri kılıf, iphone 6s Plus deri kılıf, iphone 6 Plus cüzdan kılıf, iphone 6s Plus cüzdan kılıf, iphone 6 Plus ekran koruyucu, iphone 6s Plus ekran koruyucu, iphone 6 Plus çerçeve kılıf, iphone 6 Plus taşlı kılıf. İphone 6s Plus taşlı kılıf mobil aksesuarlarını farklı seçenekler ve ödeme metotları ile www.deritel.com marketimizde inceleyebilirsiniz. Mağazamız güvenli ödeme seçeneklerini sizlere sunmuştur. Kredi kartı ve nakit ödeme ile siparişlerinizi güvenle verebilirsiniz.

E-Bülten