Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 63 Ürün
iphone deri cüzdan kılıfiPhone Deri Kılıflar

Apple Amerikan menşeili bir teknoloji firması. Bilgisayar markası olarak dünya çapında başarı kazandı. Ve bir gün artık mobil cihazların insan yaşamında ger geçen gün daha fazla yer edindiğini dikkate alarak mobil sektörüne geçti. İlk ürünü iphone 5 serisi ile kullanıcılardan tam not aldı. Bu seri adeta markanın ciro, satış ve karlılıklarında adeta patlama yaptı.

Dünya genelinde milyonlarca ürün satışı yapan Apple yeni akıllı telefonlar ile sektördeki liderliğini devam ettirdi. Mobil cihazların satışı ile birlikte cihazların korunması için telefon aksesuarları ürünleri üretimi binlerce model, milyonlarca ürün ile devam etti. iPhone pirestijli bir marka olarak korunması için en ideal koruma seçeneği gerçek deri kılıflar, cüzdan kılıflar ile kendisiniz kabul ettirdi.

iPhone kılıf modelleri

iphone deri cüzdan kılıflariPhone akıllı telefon aksesuarları içinde Deritel markası olarak bizler deri kılıflar, deri arka kapaklar, deri cüzdan kılıflar, çerçeveli kılıflar modelleri ile A kaliteli ürünleri sanal mağazamızda sizlere sunuyoruz. iPhone telefonunuzu A kaliteli deri kılıflar ile korumanız binlerce lira ödeyerek satın aldığınız cihazlar için bizce iyi bir seçenek. Kırılma ve bozulma halinde tamiri için yine ciddi paralar harcamanız gerekebilir. Cihazınızın kırılmasını önlemek için hakiki deri ve el emeği ile Deritel kılıf markası ürünleri sizlere öneriyoruz. Bu önerimizin  iyi bir öneri olduğunu bilmenizi isteriz.

Uyumlu iPhone Modelleri

Deritel sanal mağazamızda iPhone 5, iPhone 5S, iPhone Sei İphone 6/6S, iPhone 6/6S Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iphone 8, iPhone 8 Plus, iPhone xri iPhone x/xs, , iphone xs max akıllı cep telefonları için deri kılıflar, deri cüzdan kılıflar, ekran koruyucular, arka kapak, çereçeve kılıf, kartlıklı kılıf çeşitlerini inceleyebilir ve güvenle siparişlerinizi verebilirsiniz. Kaliteden taviz vermeyen Apple akıllı telefon kullanıcılarının tercihleri arasında olan iPhone deri kılıflar, iPhone cüzdan kılıfları marketimizi ziyaret ederek inceleyebilir ve güvenle sipariş verebilirsiniz. Ayrıca farklı ödeme seçeneklerinden faydalanarak kaliteli ve harika deri kılıflara sahip olabilirsiniz.

Deritel iphone deri kılıf markası

E-Bülten