Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 27 Ürün

iPhone 7

İphone 7 Apple akıllı telefon serisinde üretilen ve Dünya’da beğeni ile karşılanan modellerinden biridir. Teknoloji alanında gösterdiği başarısını bu seride de devam ettiren Dünya teknoloji devi Apple kazancından ve satışlarından memnun. Binlerce bira ödeyerek sahip olunan bu cihazların koruması için Deritel olarak sizlere deri kılıf ürünleri ürettik ve mağazamızda satışa sunduk. İOS işletim sistemi ile kendi tarzını müşterilerine başarılı olarak yansıtan bu cihazın ekran boyutu 4.7 inç olarak karşımız çıkıyor.

iPhone 7 deri kılıf özellikleri

iPhone 7 deri kılıfları ve cüzdan kılıfları kalite, sağlık ve çok fonksiyonlu kullanım için akıllı telefon kullanıcıları içi harika bir seçenek olduğu sunuyoruz. Apple lPhone 7 aksesuar markası olan akılı telefonunuzu korumak için farklı bir seçenek. El emeği ile Türkiye’de A kalite üretilen deri kılıf, deri cüzdan kılıf, kapaklı kılıf ile telefonunuzu tam korum altına alabilirsiniz. Asalet arayanlar hakiki derinin kalitesiniz bilir. Gerçek deri Türkiye’de kaliteli üretim ile adeta kendisini katılmış durumdadır. Binlerce marka ve binlerce adet ithal ürün içinde seçtiğiniz kılıfların kalitesi önemli bir konu. Sağlığınızı olumsuz etkileyecek kalitesiz kılıfları tercih etmek yerine bir kere alacağınız gerçek deri kılıfları tercih etmenizi öneriyoruz. Deritel marka sağlıklı ve çok kullanım imkanı sunan doğala en yakın ürünleri sizlere sunmanın gururunu yaşamaktadır. Deri ürünleri kullananların memnuniyet oranı diğer telefon kullanıcılarına karşın daha yüksektir.

iPhone 7 Aksesuarları

Deritel deri ve aksesuar ürünleri markası iphone 7 deri kılıf, iphone 7 cüzdan kılıf, iphone 7 ekran koruyucu, iphone 7 çerçeve kılıf, iphone 7 taşlı kılıf. İphone 7 kartlıklı kılıf seçeneklerini mağazamızı ziyaret ederek inceleyebilirsiniz. Apple iPhone 7 aksesuarları www.deritel.com sanal mağazasında güvenle sipariş verebilirsiniz. Ayrıca diğer  ürünler hakkında önerileriniz ve isteklerinizi bize iletebilirsiniz. İyi bir alışveriş için mağazamızda tüm güvenlik konusunda gerekli alt yapı kuruludur. Nakit ve kredi kartı ile ödemelerinizi yapabilir siparişlerinizi takip edebilirsiniz. Deritel Apple iphone 7 cüzdan kılıfı bir kere alırsınız. Uzun süre kullanır ve hediye olarak yakınlarınıza verebilirsiniz.

E-Bülten