Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 20 Ürün

iPhone 7 Plus

İphone 7 Plus Apple ürettiği akıllı telefon serisinde yine Dünya’da genelinde beğeni ile topladı. Her üretilen seri ile birlikte satışlarda azalma olsa da toplam satışlara oranla firma başarısını sürdürdü. Dünya teknoloji markası olarak liderliğini ve karlılığını devam ettiren firma yenilikçi ürünler sunmaya devam ediyor.Binlerce bira ödeyerek sahip olunan bu cihazların koruması için Deritel olarak sizlere deri kılıf ürünleri ürettik ve mağazamızda satışa sunduk. İOS işletim sistemi ile kendi tarzını müşterilerine başarılı olarak yansıtan bu cihazın ekran boyutu 5.5 inç olarak karşımız çıkıyor.

iPhone 7 plus deri kılıf özellikleri

iPhone 7 Plus deri kılıfları ve cüzdan kılıfları kalite, sağlık ve çok fonksiyonlu kullanım için akıllı telefon kullanıcıları içi harika bir seçenek olduğu sunuyoruz. Apple lPhone 7 Plus aksesuar markası olan akılı telefonunuzu korumak için farklı bir seçenek. El emeği ile Türkiye’de A kalite üretilen deri kılıf, deri cüzdan kılıf, kapaklı kılıf ile telefonunuzu tam korum altına alabilirsiniz. Asalet arayanlar hakiki derinin kalitesiniz bilir. Gerçek deri Türkiye’de kaliteli üretim ile adeta kendisini katılmış durumdadır. Binlerce marka ve binlerce adet ithal ürün içinde seçtiğiniz kılıfların kalitesi önemli bir konu. Sağlığınızı olumsuz etkileyecek kalitesiz kılıfları tercih etmek yerine bir kere alacağınız gerçek deri kılıfları tercih etmenizi öneriyoruz. Deritel marka sağlıklı ve çok kullanım imkanı sunan doğala en yakın ürünleri sizlere sunmanın gururunu yaşamaktadır. Deri ürünleri kullananların memnuniyet oranı diğer telefon kullanıcılarına karşın daha yüksektir.

iPhone 7 Plus Aksesuarları

Deritel deri ve aksesuar ürünleri markası iphone 7 Plus deri kılıf, iphone 7 Plus cüzdan kılıf, iphone 7 Plus ekran koruyucu, iphone 7 Plus çerçeve kılıf, iphone 7 Plus taşlı kılıf, İphone 7 Plus kartlıklı kılıf seçenekleri derş aksesuar tercih edenler için ürünleri sanal mağazamızda satışa sunduk. Sanal mağazamızı ziyaret ederek birbirinden kaliteli telefon aksesuarlarını inceleyebilirsiniz. Apple iPhone 7 Plus aksesuarları www.deritel.com sanal marketimizde güvenle sipariş verebilirsiniz. Kredi kartınız ile ödeme yağmak isterseniz 9 taksit imkanı sizleri bekliyor. Nakit ödeme yaparak kart kullanmak gibi bir tercihte bulunmasınız. iPhone 9 Plus cüzdan kılıfı aynı boyutlu ekrana sahip tim akıllı telefonlarda kullanabilirsiniz. Ayrıca sevdiklerinize ve dostlarınıza kaliteli ve anlamlı bir hediye olabilir. Bu hediye ile mutluluklar dostlarınızla paylaşabilirsiniz.

E-Bülten