Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 20 Ürün
deritel iphone 8 deri kılıf,deri iphone 8 plus kılıfları arka kapları iphone 8 plus çerçeve kılıf ,iphone 8 plus cüzdan kılıf,koruyucu ve aksesuarları alışveriş sanal marketi www.deritel.com. Türk malı yerli ürün markası deritel hakiki deri ürünler el yapımı ve A kalitedir.

iPhone 8 plus

Apple Dünya çapında teknoloji markası olarak sektör öncülüğünü devam ettirmektedir. Mobil telefon sektörüne geçtikten sonra satış ve karlılıkta başarısını sürdürmeye devam ediyor. 4,5 retine HD ekran özelliği ile klasik serisini devam ettirmiş görünüyor. 12 MP kamera çözünürlüğü ile harika resim ve videolar çekebilirsiniz. Daha birçok özelliği ile beğeni toplayan ürünler ile Apple telefon aksesuarı için Dünyada tercih edilen en kaliteli ürün gerçek deriden üretilen ürünlerdir. Deritel markası olarak bizler sizlere gerçek deriden üretilen aksesuarları sunuyoruz. Telefonunuzu her ortamda şık gösterecek deritel ürünleri el yapımı ve A kalite özelliğindedir. Kendi tarzınızı en iyi yansıtacak deri kılıfları beğeneceğinizi umuyoruz.

iPhone 8 Plus deri kılıf özellikleri

iPhone 8 Plus deri kılıfları ve telefon cüzdanı kalite, sağlık ve çok kullanıma imkanı veren ürünlerdir. Binlerce lira ödeyerek sahip olduğunuz telefonunuzu korumak için size harika ürünler sunuyoruz. Apple iPhone 8 Plus aksesuar markası olan deritel, akılı telefonunuzu korumak için farklı aksesuarları El emeği ile Türkiye’de üretti. A kalite üretilen deri kılıf, deri cüzdan kılıf, kapaklı kılıf ile mobil cihazınızı tam koruma altına alabilirsiniz. Artık gün boyu telefonunuza daha fazla teninizle dokunduğunuz için kılıfın sağlıklı ve kaliteli olması bizim tavsiyemiz. Binlerce ithal ürünün kalitesini bilmediğiniz kılıfları satın almamanızı tavsiye ediyoruz. Deri kılıfa gün boyu yoğun olarak dokunsanız bile deri yüzey canlanır ve sağlığınız korunmuş olur.

iPhone 8 Plus Aksesuarları

Deritel deri telefon aksesuar markası ürüleri iphone 8 Plus deri kılıf, iphone 8 Plus cüzdan kılıf, iphone 8 Plus ekran koruyucu, iphone 8 Plus çerçeve kılıf, iphone 8 Plus taşlı kılıf. İphone 8 Plus kartlıklı kılıf incelemek için mağazamızı ziyaret edebilirsiniz. Apple iPhone 8 Plus aksesuarları www.deritel.com e mağazamızda güvenle sipariş verebilirsiniz. Mağazamız tüm güvenlik altyapısını siteminde kurmuştur. Her siparişiniz sizlere en kısa sürede kargoya verilmektedir. Ödemeleriniz için ise banka kartlarınız ile ödeme yapabileceğiniz gibi ve nakit ödeme seçenekleri kullanarak ta siparişinizi tamlayabilirsiniz. Ayrıca sevdiklerinize hediye alıp sevindirmek istiyorsanız size kaliteli iphone 8 Plus deri kılıfları seçeneği sunuyoruz. Özel günlerde sevdiklerinizi sevindirin.

 

 

E-Bülten