Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 13 Ürün

samsugn deri kılıf cüzdanlarSamsung Deri Kılıflar

Samsung Kore menşeili Dünya çapında başarı kazanmış bir teknoloji firması. Elektronik ürünler markası olarak kazandığı başarıyı şimdi akıllı telefon sektöründe devam ettirmektedir. En çok model akıllı telefonu bünyesinde bulunduran öncü firmalardan biridir. Türkiye çapında önemli bir Pazar payına sahiptir. Samsung marka akıllı cep telefonlarınızı korumak için sizlere Deritel marka gerçek deri kılıflar sunuyoruz. Deritel Türk markası olarak sizlere kaliteli telefon kılıfları sunuyor. Deritel cüzdan kılıf modellerinde ise aynı boyutlu telefonunuzu değiştirdiğiniz zaman yine eski cüzdan kılıfı kullanabilirsiniz.

Galaxy kılıf modelleri

Samsung akıllı telefon aksesuarları içinde Deritel markası olarak bizler Samsung deri kılıflar, Samsung deri arka kapaklar, Samsung deri cüzdan kılıflar, Samsung çerçeveli kılıflar sunuyoruz. A kaliteli telefon aksesuarları ürünleri sanal mağazamızda satışa sunuldu. . Samsung telefon modellerini A kaliteli deri kılıflar ile korumanız bizce iyi bir seçenek. Bir çok medeli farklı fiyat ve özellik seçeneği ile satın aldığınız cihazınızın Kırılma ve bozulma halinde tamiri için yine ciddi paralar ödemeniz gerekebilir. Cihazı her türlü risklerden korumak için hakiki deri ve el emeği ile Deritel kılıf markası ürünleri sizlere öneriyoruz.

Uyumlu Samsung Modelleri

galaxy deri kılıf cüzdanDeritel sanal mağazamızda Samsung Galaxy S serisi, Galaxy Note Serisi, Galaxy J Serisi, Galaxy A serisi altında üretilen akıllı cep telefonları için deri kılıflar, deri kılıf cüzdanlar, arka kapak ,ekran koruyucular, çerçeve kılıf, kartlıklı kılıf çeşitlerini inceleyebilir ve güvenle siparişlerinizi verebilirsiniz. Kaliteden taviz vermeyen Samsung mobil telefon kullanıcılarının tercihleri arasında deri kılıflar her zaman değerli bir aksesuar olarak telefona değer katar. Deri kılıf kullanıcıları tercihlerini korumaya devam etmektedir. Ayrıca deri kılıflar sevdiklerinize hediye edebileceğiniz harika birer hediyelik üründür.

Deritel Samsung aksesuarları deri kılıf markası

E-Bülten