• Tarot Falı Kartları ve Malzemeleri
Tarot Falı Kartları ve Malzemeleri
Ürün Kodu : O15       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  Magiç Toys
75.00 TL   Kdv Dahil
Banka Havalesi : 72.75 TL (3 %)
Yeni Ürün
-
+
Tarot Falı Kartları ve Malzemeleri

Tarot merakı veya fal hayatın güncel konulardan biri olarak insan yaşamına renk katmaya devam ediyor. Geleceği bilme merakı bir çok uygulamayı beraberinde açığa çıkardı. Türkiye bu alanda kahve falı olarak öne çıkmakta. Son yıllarda ise fal merakına eklenen Tarot Falı her geçen gün daha fazla yaygınlaşmakta ve etkisini hissetrimekte.

Deritel olarak sizlere kaliteli Tarot Kartları destesi, Tarot kutusu ve Kartları koyabileceğiniz bez torba ile sunuyoruz. Tarot sırlar kitabı ile kartları yorumlamak hizlerinizi ve yorumlama yeteneklerinizi eklemek uygulamayı dahada ilginç kılıyor.

Geleceği ve günü anlamada yeni yorumlar yakalamak isteyen kişiler kendi hayal güçlerini, isteklerini ortaya çıkarma kapasitesine göre birbirinden ilginç yorum ve analizler ile Tarot kartları size fal dünyasının kapılarını aralayacak. Yaşamın analizini yapmak ve sonuçları konusunda yorumlarda bulunmak kişlerin pisikolojileri üzerinde farklı faklı etkiler bırakır. Her şeyde olduğu gibi sınırlarında kalmak bu oyunun tutkuya dönüşmesinde iyi bir kural oabilir.

İyi eğlenceler demek bizden. eğlenme ile birlikte düşünme ve analiz yapma yeteneği ile hayallerinizi harekete geçirin.

Ürün Barkodu : 8699043434013
Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?