• Teslim Taşı Doğal Taş Boyun Takısı 2.2 CM
  • Teslim Taşı Doğal Taş Boyun Takısı 2.2 CM
Teslim Taşı Doğal Taş Boyun Takısı 2.2 CM
Ürün Kodu : B60       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  Deritel
14.90 TL   Kdv Dahil
-
+
HACIBEKTAŞ TAŞINDAN ORJİNAL ÜRETİLEN 2,2-2,5 Cm. TESLİM TAŞI

Geçmişte derviş ve babaların taktığı, günümüze kalmış otantik ve tarihi takılardan biridir. Doğal Hacıbektaş taşından el emeği ve göz nuru ile üretilmiştir.

2,2-2,5 CM civarından farklılıklar gösterebilir. Hacıbektaş taşının özelliğinden dolayı renk ve ton olarak faklılıklar gösterebilir. Bazen taşın üzerinde doğal damarlar görülebilir.


Bektaşi derviş ve babaların yola teslimiyetlerini gösterdiği için teslim taşı olarak adlandırılmıştır.

Günümüzde ise bu takı sevgi ve bağlılığın kişisel bir nişanesi olarak olarak kullanılmaktadır. Taşın özelliğinin insan enerjisi üzerinde olumlu etkileri olduğuna inanılmaktadır.

Dervişlik ve babalık manevi bir makam olduğundan Telim taşını takmak kimseye ayrıcalık kazandırmaz. Şık ve zarif bir takı olarak sevgi ve bağlılık nişansi olarak takılmaktadır. 

Saygıyı hak eden bu tarihi takıya gerekli özeni göstermek, bu takıyı takanlar için dikakat edilesi gereken bir husus olduğuna inanıyoruz.

Uğur getimesi, sevgi belirtisi, sağlık, inanç gibi bir çok konuda fayda umularak takılmaktadır. İnanç gurubu nadide takısı olan bu ürünü beğenerek severek üzerinde taşıyacak ve sizlere değerli duyguları hatırlatacak.

Deritel doğal olan her zaman kiymetlidir.


Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten