• Teslim Taşı Kolyesi Doğal Hacıbektaş Taşı 4.5 CM
Teslim Taşı Kolyesi Doğal Hacıbektaş Taşı 4.5 CM
Ürün Kodu : B59       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  Deritel
49.90 TL   Kdv Dahil
Banka Havalesi : 48.40 TL (3 %)
-
+
HACIBEKTAŞ TESLİMA TAŞI KOLYESİ 4,5 Cm.

Hacı Bektaş Teslim Taşı Kolyesi Geçmişte derviş ve babaların taktığı, günümüze kalmış otantik ve tarihi takılardan biridir. Doğal Hacıbektaş taşından el emeği ve göz nuru ile üretilmiştir.

4,5 CM civarından ortalama genişliğe sahiptirr. Hacıbektaş taşının özelliğinden dolayı renk ve ton olarak faklılıklar gösterebilir. Bazen taşın üzerinde doğal damarlar görülebilir.


Bektaşi derviş ve babaların yola teslimiyetlerini gösterdiği için teslim taşı olarak adlandırılmıştır.

Günümüzde ise bu takı sevgi ve bağlılığın kişisel bir nişanesi olarak olarak kullanılmaktadır. Taşın özelliğinin insan enerjisi üzerinde olumlu etkileri olduğuna inanılmaktadır.

Dervişlik ve babalık manevi bir makam olduğundan Telim taşını takmak kimseyi derviş ve baba yapmaz.  Şık ve zarif bir takı olarak sevgi ve bağlılık nişansi olarak takılmaktadır. 

Saygıyı hak eden bu tarihi takıya gerekli özeni göstermek, bu takıyı takanlar için dikakat edilesi gereken bir husus olduğuna inanıyoruz.

Bazen paha biçilmez bir şey arayanlara iyi bir seçenek sunmak Deritel için değerli bir uğraştır. Paha biçilmez bu değerli kolye için mağazamızda güvenle sipariş verebilirsiniz.

İp Renkleri : Siyah - Yeşil - Kırmızı


Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?