Cüzdanlı Telefon Kılıfı Kullanmanın Kolaylığı

Cüzdanlı Telefon Kılıfı Kullanmanın Kolaylığı

Akıllı cep telefonları dünya ile iletişimi sağlıyor ama kabul etmeliyiz ki başına bir şey gelecek diye de endişeleniyoruz. Bu yüzden onu darbelere karşı korumak için telefon kılıfı kullanmak iyi bir çözümdür. Bu kılıfın cüzdanlı olması ayrıca kullanım kolaylığı da sağlar.

Örneğin içindeki dört ayrı bölüme kartların konduğu, iki ayrı gözün de para koyma yeri olarak ayrıldığı bir telefon kılıfı kullanıcısına büyük kolaylık sağlar. Bu cüzdanlı telefon kılıfı sağlam ve şık bir tasarımda olduğu zaman çok daha fazla tercih edilecektir. İşte Deritel imzasıyla Asil serisi içinde kullanıma sunulan bordo renkli hakiki deri cep telefonu cüzdanı böyle bir ürün grubundandır. Bordo yumuşak ve zarif bir ara renktir, hem erkekler hem kadınlar cüzdan rengi olarak seçebilirler.

İhraç Malı Ürünlerimiz Arasındadır

Bugün için yerli malı deri ürünlerimiz bütün dünyaya ihraç edilen bir kalitededir. Deritel de ihracatçı firmalar arasındadır ve cüzdanlı telefon kılıfları dünya pazarlarına gönderilmektedir. Yerli ürün kullanmanın gururuna siz de katılın. Cüzdanlı cep telefonu kılıfınız 5.1 inç ekran genişliğine kadar bütün cep telefonları için uygun bir koruyucu olacaktır. Deritel Asil bordo telefon cüzdanı cihazın kullanıldığı bütün mekanlarda adına yakışır bir şıklık sergileyecek. Çalışma masanızın üzerinde, arkadaş sohbetlerinde hatta kendi evinizde bile bu şıklığı hissedeceksiniz.

Uygun Hediye mi Arıyorsunuz?

Doğum günü gibi özel günlerde alabileceğiniz ya da yılbaşı hediyesi olarak düşünebileceğiniz bu özel telefon cüzdanları Deritel güvencesinde çevreye ve doğaya zararlı maddeler kullanılmadan üretilmiştir. İhraç edilen ürün kategorisi ile karşılaştırıldığında yurt içi satış fiyatları yüzde yüz deriden yapılmış el işçiliği taşıyan bir ürün için son derece uygun rakamlardadır. Asil serisi içinde bordo renk çok sevilen bir tondur. Bu renk tonu onu hem Anneler Günü hem de Babalar Günü hediyesi de yapabilir. Özellikle annenizin, bütün anneler gibi, cep telefonunu çanta içinde bulma sorunu yaşadığını düşünüyoruz. Bu sağlam kılıflar ile cep telefonu her yerde, ama özellikle hanımların çantalarında, daha kolay bulunur oldu.

Bordo Deritel telefon cüzdanı formatında seçmenizi bekliyor. Deritel gerçek geri cüzdan kılıfları.

 

 

Bu Yazıyı Paylaşmak İster misiniz ?
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?